Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Boyabat Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 17 Temmuz 2008 tarihinde Boyabat Küçük Sanayi Sitesinde ( eski yüksekokul binalarında) kurulmuş ve o günden bugüne eğitim hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Uzman idarecileri, uzman eğitim kadroları ve geniş eğitim öğretim materyalleri ile hizmetlerini her geçen gün daha da kaliteli bir hale getirerek devam etmektedir.

Merkezimizde bireysel ve grup eğitim faaliyetleri verilmektedir. Eğitim yapılan sınıflarda velilerimiz verilen eğitimleri izlemek isterlerse sınıf kapılarında ki camlardan eğitimleri izleyebilmektedirler.

Bu siteyle birlikte hem kendimizi tanıtmak, hem de engelli çocuklar ile ailelerine özel eğitim ve rehabilitasyon konusunda bilgiler vermek, mevzuat ve programları tanıtmak, bizi tanımayanlara da rehberlik ederek bilgi alışverişinde bulunmak amaçlanmıştır.

Eğitimde sınır tanımayan, sürekli gelişmeye açık, kurum çalışanları ile eğitim kalitesini artırmayı hedefleyen kurumumuz her zaman özel çocuklarımız ve ailelerinin yanında olmaya devam edecektir.

Hakkımızda